Sztuka budowania nastroju
10 listopada 2016
Perły Ceramiki 2015
8 listopada 2016

Ceramika mistrzów TITANCERAM

Od prawie 270 lat firma Villeroy & Boch jak żadna inna wpływa na kształt ceramiki łazienkowej. Wraz z wynalezieniem materiału TitanCeram ekspertom z Mettlach udało się zrobić kolejny milowy krok w badaniach nad ceramiką, który będzie miał decydujący wpływ na przyszłość łazienki.

Wytrzymałość

Ceramika wymyślona na nowo. Na pytanie o materiał przyszłości Villeroy & Boch odpowiada połączeniem specjalnie dobranych naturalnych surowców, takich jak skaleń, kwarc, glina i dwutlenek tytanu.
Przyszłość zaczyna się teraz: jest to zupełnie nowe tworzywo ceramiczne, które łączy w sobie wszystkie cechy wysokogatunkowej ceramiki z niezwykłą wytrzymałością i umożliwia tworzenie wspaniałych, misternych kształtów.

titan-ceram-villeroy-boch-1

Misterność

TitanCeram nadaje nawet najbardziej misternym kształtom z ekstremalnie cienkimi ściankami i ostro zarysowanymi krawędziami wyjątkową wytrzymałość. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie oraz całe swoje doświadczenie, mistrzowie ceramiki wytwarzają z tego nowatorskiego materiału precyzyjne i kunsztowne dzieła sztuki. Villeroy & Boch poprzez TitanCeram kolejny raz wyznacza nowe standardy współczesnego wzornictwa łazienkowego.

Doskonałość formy

Nieograniczone bogactwo kształtów. Dzięki innowacyjnym właściwościom materiału TitanCeram już nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji różnorodnych pomysłów projektantów. Dzięki temu nowatorskiemu materiałowi firma Villeroy & Boch może uczynić precyzyjny kształt prekursorską ikoną stylu o najwyższej jakości. Pierwszym wspaniałym przykładem jest zdobywczyni wielu nagród, umywalka Premium Octagon – arcydzieło precyzji

titan-ceram-villeroy-boch-designer_v2

Ceramoteka | showroom 

ul. Sikorskiego 19 lok. U5 (parter budynku Zielone Tarasy)

10-088  Olsztyn

+48 531 041 865 Adam 

+48 531 041 834 Karolina

e-mail.: biuro@ceramoteka.pl

Przy filiżance pysznej kawy zaplanujemy Twoją łazienkę. 

Komentarze są wyłączone.