Realizacja projektu pracowni AMALTEA
11 października 2017
Lodge
30 listopada 2017

Tara. Klasyki się nie zmienia, lecz się ją udoskonala.

Tara od Dornbracht jest aktualną interpretacją ikony wzorniczej. Ewolucja w designie, architekturze, nowe powłoki i kolory.

tara4

 

To małe zmiany, delikatne szczegóły – to właśnie one tworzą klasę armatury Tara. Tara sprawia wrażenie jeszcze bardziej eleganckiej. Dzięki wydłużonemu korpusowi armatura staje się smuklejsza co do formy. Rozety i uchwyty są wyszczuplone, całość konturów zaostrzona. A wszystko ma na celu jeszcze wyraźniejsze podkreślenie idealnego geometrycznego i symetrycznego oraz klarownego języka formy, a także nowego skoncentrowania.
TARA ustanawiała kryteria przez więcej niż dziesięć lat. Tara. ustanawia kryteria na przyszłość.


Specjalne wydanie armatury Tara. Black Edition i Tara. White Edition to wersja armatury po raz pierwszy z powierzchnią także w matowej czerni i matowej bieli.
Matowa i aksamitna – Tara. w wersji wyrażającej nową awangardę, która określa się nie tylko dzięki swej formie, lecz także za pomocą powierzchni. Klarowne architektoniczne kolory czarny i biały są zarazem hołdem złożonym stylowi Bauhaus. W łazience zaś umożliwiają maksymalny kontrast lub maksymalną harmonię. Tara. Black Edition w zdominowanej przez biel łazience. Tara. White Edition w ciemnym otoczeniu. Albo armatura i pomieszczenie w tym samym odcieniu.

tara2

Do zobaczenia w Ceramotece 😉

Mamy pełną ofertę produktów Dornbracht. 

logo_dornbracht_22_s1

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o cenę!

My przygotujemy ofertę!

 

Ceramoteka | showroom 

ul. Sikorskiego 19 lok. U5 (parter budynku Zielone Tarasy)

10-088  Olsztyn

+48 531 041 865 Adam 

+48 531 041 834 Karolina

e-mail.: biuro@ceramoteka.pl

Przy filiżance pysznej kawy zaplanujemy Twoją łazienkę. 

 

Komentarze są wyłączone.