STEP by Antonio Citterio
1 grudnia 2017
ZOBACZ SWOJĄ PRZYSZŁĄ ŁAZIENKĘ W WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI
23 sierpnia 2017

Total black & total white nowe koncepcje od NOVELLINI! W ostatnim czasie trendy aranżacji wnętrz zostały zdominowane przez biel która króluje w minimalistycznych łazienkach w stylu loftowym. Natomiast czerń kolor charakterystyczny dla drugiego modnego trendu w wystroju wnętrz, inspirowanego solidnym, przemysłowym stylem typowym dla minionych czasów. Czerń wzmacnia kształty i podkreśla kontrasty.

nero-bianco-olszyn

Firma Novellini, nie odstaje od najnowszych trendów aranżacji wnętrz, tworząc specjalne rozwiązania dedykowane do łazienek zaaranżowanych zgodnie z koncepcją total black & total white. W kabinach z serii: Opera, Young 2.0, Zephyros oraz Kuadra H detale, takie jak: uchwyty, zaślepki do profili czy drążki stabilizacyjne mają czarny lub biały kolor. Ponadto w rozwiązaniach typu walk-in istnieje możliwość zastosowania wzorów – do wyboru pasy lub krata lub inny dowolny wzór dostarczony przez Klienta. 
opera-olsztynkabiny prysznicowe z kolekcji Opera absolutna nowość z  systemem soft open&close
 

Znana już kolekcja Zephyros, która doskonale sprawdzi się we wnętrzach, w których kontrast odgrywa główną rolę. Została odświeżona – jej charakterystyczny element którym są ramy drzwi prysznica teraz dostępne w czarnym kolorze. Dopasowane czarne matowe uchwyty i dopracowane detale nadadzą mocnego wyglądu, który doskonale wpasowuje się w najnowsze wnętrzarskie trendy.

novellini-ceramoteka-black

Z kolei seria Young 2.0 dzięki swojej wszechstronności umożliwia nam dostosowanie jej do każdego wnętrza. Ścianki prysznica maksymalnie wykorzystują przestrzeń dzięki smukłej ramce i dużym szklanym powierzchniom z ograniczona ilością profili. Czarną wersję kabiny Young można harmonijnie połączyć z naturalnym pięknem brodzika Novosolid, który dzięki kamiennej teksturze, idealnie wpisuje się w nową filozofię wnętrz, gdzie królują naturalne materiały. 

young-2-0-olsztyn

Kabiny typu walk-in z serii Kuadra H z najnowszym wzorem, który wspaniale imituje industrialne, stalowe ramy sprawiają, że każdy prysznic to prawdziwe dzieło sztuki. To wyraźny akcent, który odzwierciedla osobowość użytkownika. To zupełnie nowe podejście do wykorzystania znanego już z wcześniejszej z oferty Novellini druku cyfrowego na szkle.

novellini-olsztyn

Teraz ogranicza nas tylko wyobraźnia:

nowoczesna-kabina-prysznocowa

Katalogi do pobrania:

Broszura BLACK

Broszura WHITE

 

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o produkty firmy NOVELLINI! My przygotujemy ofertę!

Ceramoteka | showroom 

ul. Sikorskiego 19 lok. U5 (parter budynku Zielone Tarasy)

10-088  Olsztyn

+48 531 041 865 Adam 

+48 531 041 834 Karolina

e-mail.: biuro@ceramoteka.pl

Przy filiżance pysznej kawy zaplanujemy Twoją łazienkę. 

Komentarze są wyłączone.